Вартість послуг адвоката. Ціна на юридичні послуги у Києві

Незважаючи на розповсюджену думку, у м. Києві послуги адвоката доступні більшості громадян і їх вартість зовсім не захмарна чи недосяжна. Ціна на юридичні послуги у м. Києві  визначається сукупністю факторів, головні з яких – об’єм і складність роботи.

Оплата адвокатів Києва та послуг адвоката визначається індивідуально. Враховуючи усі особливості справи, складається кошторис наданих послуг адвоката, який обов’язково погоджується з Клієнтом.

Яка ціна на юридичні послуги адвоката у м. Києві?

Адвокатські послуги, на перший погляд , важко оцінити в якихось одиницях вимірювання. Але, тим не менше, деякі критерії все таки існують. Помилково вважати, що на питання: «Скільки коштують послуги адвоката у м. Києві?» у спеціаліста буде заздалегідь приготована відповідь. Не дивуйтеся, якщо Вам зададуть питання: «В чому суть Вашої справи?» Це питання логічне. Оскільки, чим складніша проблема, тим дорожче Вам обійдеться вирішення цієї проблеми. Адже, крім професійних знань юриста, досвіду і навиків, адвокат витратить багато часу.

Встановлена оплата праці адвоката, бере до уваги  наступні критерії:

  • об’єм і складність справи, які визначаються специфікою проблеми і затратами часу, необхідного адвокату для визначення правової позиції, аналізу ;
  • виконання конкретних поставлених цілей Клієнтом: перемога у справі ;
  • незаплановані та можливі робочі відрядження ;
  • для спорів майнового характеру – ціна позову;
  • підвідомчість і підсудність справи (чим далі від робочого місця адвокату доведеться їздити, тим більше клієнту доведеться заплатити);
  • додаткові чи особливі вимоги особи-замовника щодо термінів роботи, характеру послуг та професійних відносин між Клієнтом і його юридичним представником;
  • необхідність допомоги у наданні юридичних послуг з боку фахівців з інших питань;
  • при оплаті праці враховують і репутацію адвоката.

Ціна на послуги адвоката на представлення інтересів клієнта у суді визначаються тривалістю судового процесу. Сюди може бути включено складення позовної заяви, вивчення наданих документів, участь у судових засіданнях, отримання рішення суду.

В деяких ситуаціях, коли через об’єктивні причини тривалість розгляду судом справи збільшується, можливе коректування вартості адвокатських послуг.

Якщо адвокату необхідно виїжджати за межі м. Києва  чи області, то крім основної плати згідно тарифів, оплачуються також витрати на відрядження, включаючи вартість проїзду, оплати готелю (за потреби), компенсацію інших видатків.

Кожна справа – індивідуальна, тому ціна послуг адвоката у м. Києві  для кожного клієнта визначається окремо, враховуючи всі вище наведені критерії.

Оплата праці адвоката здійснюється на підставі  ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», який передбачає підписання угоди між юридичною особою або громадянином з адвокатом чи адвокатським об’єднанням.

Адвокат має право на гонорар (винагорода), яке належить йому за виконання роботи, а також можливе відшкодування понесених ним витрат.

Оплата встановлюється індивідуально   і  залежить від складності справи.

Яндекс.Метрика