Абонентське обслуговування :

Абонентське обслуговування - це комплекс дій юриста з надання переліку послуг , обумовленого абонентським пакетом.

 Дана послуга дозволяє Клієнту отримати професійні консультації, високоякісні договори, продумані локальні нормативні акти без необхідності найму в штат юристів по кожному необхідному напрямку діяльності .

 Перелік послуг, включених у пакети, складений нашими фахівцями з урахуванням реальних практичних потреб, що виникають в ході господарської діяльності Клієнта. Підхід – індивідуальний.

 Пропонуємо наступні види абонентських пакетів :

 1 . Пакет « Розширений »

  Пакет комплексного абонентського юридичного обслуговування « Розширений » найбільш ефективний для підтримки великих компаній. Це найдорожчий пакет юридичного обслуговування, що передбачає підтримку і вирішення найскладніших правових проблем. Оплачуючи нашу підтримку, Ви отримуєте впевненість у своїй юридичній безпеки. Ми беремо на себе всю складну юридичну роботу. У разі необхідності ведення судових справ до таких Клієнтам застосовується пільгова вартість послуг адвоката.

 Пакет містить наступні основні послуги:

Усне і письмове консультування з поточних питань господарської діяльності Клієнта - без обмежень ( в розумних межах)

• Підготовка / правова експертиза договорів , контрактів, угод , додатків, змін актів з профільної діяльності Клієнта ( включає складання і коригування текстів договорів , їх узгодження з контрагентом у разі наявності розбіжностей ) і подальша їх коректування при необхідності - 8

• Підготовка претензій та листів контрагентам і держ. органам , відповідей на претензії і листи - 6

• Підготовка документів для внесення змін до ЕГРЮЛ , підготовка змін до установчих документів - 1

• Підготовка рішень засновників - 2

• Виїзди до Клієнта , контрагентам , держ. органам ( не включаються суди і органи прокуратури , внутрішніх справ / за додатковою домовленістю ) - 16 годин , при цьому кожен виїзд не менше 4- х годин ( менший час округлюється до 4х)

 Можливе розширення переліку послуг - за погодженням з Клієнтом.

 Вартість цього пакету - 18 000 грн. на місяць.

 

 2 . Пакет « Оптимальний»

  Пакет «Оптимальний» незамінний для підтримки середнього та малого бізнесу, які можуть мати власну юридичну службу, але хочуть по складним питанням отримувати обслуговування і підтримку з боку висококваліфікованих адвокатів (юристів). Ми будемо постійно на зв'язку (телефоном, електронною поштою). Також обмовляється певне число виїздів фахівця для вирішення питань.

 Пакет містить наступні основні послуги:

• Усне і письмове консультування з поточних питань господарської діяльності Клієнта - 12:00

• Підготовка / правова експертиза договорів, контрактів, угод, додатків, змін актів з профільної діяльності Клієнта (включає складання і коригування текстів договорів, їх узгодження з контрагентом у разі наявності розбіжностей) і подальша їх коректування при необхідності - 4

• Підготовка претензій та листів контрагентам і держ. органам, відповідей на претензії і листи - 4

• Підготовка документів для внесення змін до ЕГРЮЛ , підготовка змін до установчих документів - 1

• Підготовка рішень засновників - 1

• Виїзди до Клієнта, контрагентам, держ. органам ( не включаються суди і органи прокуратури, органи внутрішніх справ / за додатковою домовленістю) - 8 годин , при цьому кожен виїзд не менше 4- х годин ( менший час округлюється до 4х)

 Можливе розширення переліку послуг - за погодженням з Клієнтом.

 Вартість цього пакету - 7000 грн. на місяць.

 

 3 . Пакет « Базовий»

 Пакет містить наступні основні послуги:

• Усне консультування з поточних питань господарської діяльності Клієнта - 4 години

• Підготовка / правова експертиза договорів, контрактів, угод, додатків, змін актів з профільної діяльності Клієнта ( включає складання і коригування текстів договорів, їх узгодження з контрагентом у разі наявності розбіжностей) і подальша їх коректування при необхідності - 1

• Підготовка претензій та листів контрагентам і держ-органам, відповідей на претензії і листи - 1

• Виїзди до Клієнта, контрагентам, держ. органам ( не включаються суди і органи прокуратури, внутрішніх справ ) - 4 години, при цьому кожен виїзд не менше 4х годин ( менший час округлюється до 4х)

 Вартість цього пакету - 4000 грн. на місяць.

 

 4 . Юридичне обслуговування пакет « Справа»

 Даний пакет - це абонентське обслуговування клієнта за конкретною  справою - судового розгляду, укладення партнерської угоди з контрагентом та ін..

За юридичну підтримку пакет «Справа» передбачається оговорена договірна плата плюс відсотки при позитивному вирішенні справи (виграші в суді , відмову від претензій до клієнта з боку позивача і т.п.).

 Можливі різні варіанти - за домовленістю.

 Вартість абонентського юридичного супроводу індивідуальна і залежить від обсягів робіт і завдань, які Ви ставите перед Вашим бізнесом і юристом.

 

5 . Погодинне юридичне обслуговування «Час»

 Пакет юридичного обслуговування «Час» передбачає погодинну оплату і, як правило, є першим етапом для укладення довгострокового договору на абонентське юридичне обслуговування і підтримку.

 Вартість такого абонентського юридичного обслуговування може бути не менш ніж:

600 грн./година, або

від 800 грн./судове засідання або

договірна вартість за 1 день роботи/ від 2000 грн.

 Вартість абонентського юридичного супроводу індивідуальна і залежить від обсягів робіт і завдань, які Ви ставите перед Вашим бізнесом.

 

6 . Додаткові умови

 Представництво інтересів Клієнта в судових інстанціях, органах прокуратури, органах внутрішніх справ та ін. обмовляється додатковими угодами.

Яндекс.Метрика