Фіз. особа – СПД :

Здійснюємо реєстрацію, супровід діяльності компанії, вирішуємо проблеми

Щоб розпочати свій бізнес, Вам обов’язково необхідно зареєструвати суб’єкт підприємницької діяльності - фізичну особу-підприємця (ФОП), або зареєструвати юридичну особу (товариство з обмеженою відповідальністю та ін). Проте, в сучасних умовах дуже важко знайти значний стартовий капітал для початку свого бізнесу. У випадку, якщо у Вас обмежений стартовий капітал, а ідея і бажання розпочати власний бізнес є остаточною, тоді реєстрація ФОП (фізичної особи-підприємця) саме для Вас.

Переваги ведення бізнесу шляхом реєстрації фізичної особи-підприємця:

Порівнюючи фізичну особу-підприємця з іншими організаційно-правовими формами підприємницької діяльності можна виділити такі переваги:

1) проста, в порівнянні з іншими організаційно-правовими формами підприємницької діяльності, процедура державної реєстрації;

2) відсутність статутного капіталу;

3) при певних умовах має право отримувати від клієнтів готівку без ліміту і без касового апарату;

4) при дотриманні відповідних умов може бути застосована спрощена система оподаткування, обліку та звітності;

5) можливість займатися підприємницькою діяльністю без печатки і відкриття рахунку в банку.

Недоліки ведення бізнесу шляхом реєстрації фізичної особи-підприємця:

Порівнюючи фізичну особу-підприємця з іншими організаційно-правовими формами підприємницької діяльності можна виділити такі недоліки:

1) може бути зареєстрований лише за місцем своєї реєстрації за паспортом;

2) відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном;

3) перебуваючи на спрощеній системі оподаткування зобов’язаний щомісячно його сплачувати незалежно від того чи проводиться фактично підприємницька діяльність та чи є від неї прибуток.

Фізична особа-підприємець підлягає державній реєстрації у порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців». Перед початком реєстрації підприємець повинен визначити види діяльності, якими він буде займатись. Види діяльності вибирають відповідно до КВЕД – Класифікатора видів економічної діяльності.

Необхідні документи:

 - Копія паспорту та ідентифікаційного номеру;

 - Нотаріальна довіреність оформлена на співробітників нашої компанії.

Попередні питання:

1) Види господарської діяльності якими планує займатись ФОП? (КВЕД)

2) Оберіть форму оподаткування ФОП – загальна чи спрощена (єдиний податок, ПДВ та ін. Консультація щодо податкового законодавства - безкоштовна).

3) Необхідність оформлення печатки для ФОП?

Вартість послуги «Реєстрація ФОП» -- від 1500 грн.

Додаткові платежі :

 Оплата послуг нотаріуса за видачу довіреності на співробітника нашої компанії. Всі інші платежі включені у вартість послуги.

Оберіть систему оподаткування  ФОП:

Загальна система оподаткування ФОП:

 - 15%, якщо дохід менше або дорівнює 10-ти розмірам мінімальної зарплати (за станом на 1 січня звітного податкового року).

 - 17%, якщо загальна сума місячного оподатковуваного доходу перевищує 10-кратний розмір мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня звітного року, з суми такого перевищення.

 Чистий дохід розраховується шляхом віднімання витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів (виручки). Витрати враховуються на підставі первинних документів.

Єдиний податок ФОП:

 - 1 група - без найманих працівників, прибуток 150 000 грн/рік, податок 1%-10% від мін. заробітної плати, обмежений перелік послуг виключно фізичним особам;

 - 2 група - до 10 найманих працівників, прибуток до 1 млн грн/рік, податок 2-20% від мін. заробітної плати, послуги населенню та платникам єдиного податку;

 - 3 група - до 20 найманих працівників, прибуток до 3 млн грн/рік, податок 3% від доходу + ПДВ (20%) або 5% (без ПДВ), всі види послуг (окрім обмежень згідно із ст. 291.5 ПКУ);

 - 5 група - необмежена кількість працівників, прибутокдо 20 млн грн/рік, податок 5% від доходу + ПДВ (20%) або 7% (без ПДВ), всі види послуг (окрім обмежень згідно із ст. 291.5 ПКУ)

Популярні питання щодо реєстрації фізичної особи підприємця:

У Вас є приховані платежі чи будь-які інші збори?

У вартість послуги входять всі обов'язкові платежі, крім оформлення довіреності у нотаріуса! Однак, у нас діє постійна акція для всіх наших Клієнтів, хто вирішив серйозно зайнятися своїм бізнесом. При замовленні одночасно реєстрації ФОП та реєстрації торговельної марки (під якою ФОП буде вести господарську діяльність) - нотаріальні послуги з оформлення довіреності – безкоштовно.

Які документи потрібно мати з собою для замовлення послуги?

 Вам потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Все інше підготуємо ми.

Строк реєстрації ФОП?

 Отримати свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця ми можемо протягом 1-3 робочих днів після замовлення. Що ж стосується свідоцтва про взяття на облік як платника податків, то це залежить зазвичай від органів державної податкової інспекції. Як правило повний строк реєстрації фізичної особи підприємця (ФОП, СПД) складає – 5-8 днів.

Як самостійно зареєструвати ФОП (фізичну особу-підприємця)?

 Для того щоб самостійно зареєструватись як Фізична особа - підприємець (ФОП), Вам необхідно самостійно підготувати та подати державному реєстратору за місцем прописки наступні документи: заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця (форма №10), документ що засвідчує сплату реєстраційного збору за проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця, копію паспорта та ідентифікаційного номеру (індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків).

Чи необхідно реєструвати торговельну марку для ФОП (фізичної особи-підприємця)?

Реєстрація торговельної марки – це необхідний захід для кожного підприємця. Пам'ятайте, незареєстроване як торговельна марка позначення може стати власністю інших суб'єктів господарювання, що може призвести до заборони діяльності під одним і тим самим брендом.

Яндекс.Метрика