Житлові спори:

Суперечки, що стосуються житлового права, особливо складні і неприємні, а їх вартість є значною для кожної особи.

Адвокат надасть допомогу в розробці тактики ведення житлового спору і визначенні того, які докази є істотними для її позитивного розв’язання – на Вашу користь. Допоможе написати та заявити клопотання про витребування доказів, також подати документи, які обґрунтовують позицію у справі, до суду.

Саме коли виникають серйозні житлові спори, досвідчений адвокат у м. Києві з житлових спорів виявляється вкрай необхідним.

Житлові конфлікти дуже багатогранні і можуть стосуватися різних сфер нашого життя, а саме:

  • суперечки про встановлення порядку користування житловим приміщенням, що належить на праві власності або знаходяться в комунальній власності,
  • проблеми при переплануванні і перебудові житла,
  • проблеми при переведенні приміщень у житловий або нежитловий фонд,
  • проблеми при виникненні суперечок при розподілі будинку та проблеми при виділенні частки в натурі
  • виселення  та інші.

Значно розумніше, якщо вирішенням житлових проблем буде займатися кваліфікований адвокат, оскільки, житлове питання – це занадто складна сфера, щоб пускати її на самоплив, діючи самостійно.

Тому, при виникненні житлових спорів найкраще звертатися до адвоката, які займаються житловими спорами. Тільки фахівець в галузі житлового права зможе досконально розібратися в питанні і допомогти Вам.

Адвокат Криворучко Лариса Сергіївна допоможе правильно визначити можливі підставу позову – позивачу, а відповідачу – виробити тактику захисту та подати в суд саме ті докази, які розіб’ють позицію позивача.

Адвокат надасть допомогу в розробці тактики ведення житлового спору і визначенні того, які докази є істотними для її розв’язання. Допоможе написати та заявити клопотання про витребування доказів, також подати документи, які обґрунтовують позицію у справі, до суду.

Адвокат Криворучко Л.С. зробить все можливе для захисту Ваших прав і того, щоб Ваші інтереси були повністю дотримані.

Яндекс.Метрика