Захист в Європейському суді з прав людини:

Якщо Ви вичерпали всі правові способи захисту Вашого порушеного права в Україні, у Вас залишився єдиний вихід - звернутися до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ).

Юрисдикція поширюється на всі держави - члени Ради Європи, що ратифікували Європейську конвенцію про захист прав людини та основних свобод (в т.ч. і Україна ) .

Необхідно розуміти, що діяльність ЄСПЛ носить спеціалізований характер, оскільки даний суд може розглядати тільки ті справи, які випливають виключно з порушень прав людини, закріплених у Європейській Конвенції з прав людини та протоколах до неї (виключно!!). У зв'язку з чим, дуже важливо правильно скласти документи для подачі в суд .

Строк звернення до суду з прав людини становить 6 ( шість ) місяців з моменту винесення рішення Верховним судом України .

Крім цього варто пам'ятати , що скарга до Європейського суду з прав людини повинна відповідати певним вимогам і якщо спочатку Ви можете відправити її українською / російською мовою, то вся подальша листування буде вестися на офіційних мовах суду: англійською та французькою .

Зважаючи на обмежені терміни і можливі складнощі розгляду такого роду справ, при необхідності звернення до даного суду варто грамотно підходити до підготовки скарги та розгляду справи.

 Ми готові Вам у цьому допомогти: консультування, складання документів та представлення інтересів наших громадян в Європейському суді з прав людини в Страсбурзі !

Яндекс.Метрика