Поділ спільного майна подружжя:

Поділ спільного майна є одним з найважливіших моментів при розірванні шлюбу.

Саме майнові питання найчастіше виступають каменем спотикання і джерелом найбільш сильних переживань. Ніхто з подружжя не хоче після розірвання шлюбу виявитися скривдженим матеріально і залишитися ні з чим, тому поділ майна - одна з найбільш затребуваних юридичних послуг.

Подружжя, які не в змозі врегулювати спірні майнові питання з обопільної згоди, часто звертаються за допомогою до адвокатів в м. Києві, бо грамотна юридична консультація може допомогти уникнути звернення до суду.

 Пам’ятайте! До вимоги про поділ майна, заявленої після розірвання шлюбу, застосовується позовна давність у 3 (три) року. Це є невеликий термін.

Пройде багато часу, поки Ви дізнаєтеся про всі дії колишньої половини, поки проконсультуєтеся з кваліфікованим сімейним адвокатом і зберете необхідні документи.

Уявіть ситуацію: в перший час після розлучення Ви не бажаєте вирішувати майнові питання - Вам вистачає особистих проблем, душевної болі. Але проходить пару місяців, Ви раптово дізнаєтеся, що Ваша колишня друга половина одноосібно використовує Ваше загальне майно - передає в оренду квартиру, дачу, продає квартиру, автомобіль та ін. І саме в той момент, коли Ви вирішити врегулювати майнові відносини – майна не має.

Тому, щоб залишатися у вигіднішому положенні, поділ майна після розірвання шлюбу краще провести якнайшвидше - це захистить Вас від втрати майна і навіть збереже Вам нерви, оскільки саме майнові спори найчастіше затягують процес розлучення на тривалий термін.

Наш адвокат в м. Києві допоможе здійснити поділ майна подружжя таким чином, щоб жодна з сторін не опинилася в невигідному становищі і не втратила належну за законом частку майна.

Не втрачайте дорогоцінний час.

Яндекс.Метрика