Про адвоката :

Криворучко Лариса Сергіївна – член Національної Асоціації Адвокатів України, адвокат, доктор юридичних наук. Досвід в юридичній сфері понад 18 років.

Кандидат в народні депутати України на позачергових виборах в Верховну Раду України у виборчому окрузі № 59 Донецької області.

У 2005 р. закінчила з відзнакою юридичний факультет Національного університету внутрішніх справ МВС України, за спеціальністю «Правознавство». У 2008 р. - закінчила ад'юнктуру Харківського національного університету внутрішніх справ МВС України.

Під час навчання на юридичному факультеті, з 2001 року по сьогоднішній день Криворучко Л.С. безперервно працює за фахом. Поєднує адвокатську практику з викладацькою діяльністю у вищих навчальних закладах.

У 2008 році Криворучко Л.С. захистила дисертацію та здобула науковий ступінь доктора філософії в галузі права.

У 2021 році Криворучко Л.С. захистила дисертацію та здобула науковий ступінь доктор юридичних наук. 

Активно займається правозахистом населення в якості помічника-консультанта депутата Верховної Ради України (з 2001), науково-дослідною і просвітницькою діяльністю. Займає активну громадянську позицію та приймає участь у соціальних та професійних заходах відомих громадських організацій.

Член Громадських Рад при Міністерстві Юстиції України, Державній інспекції України по захисту прав споживачів, Міністерстві Доходів та Зборів в Україні.

В область професійної діяльності входить: кримінальне, адміністративне та цивільне право, а також сімейні, спадкові і трудові спори, складні дтп, власність, договірні взаємовідносини.

Удостоєна звання «Молода Людина Року м. Харкова» - ( 2008 ).

Удостоєна звання «Кращий Молодий Науковий Діяч Харківщини» - ( 2008 ).

Нагороджена численними міжнародними відзнаками ряду країн за вагомий внесок у міжнародне співробітництво (Латвія, Болгарія, Азербайджан, тощо).

Є автором численних професійних публікацій на політичну та юридичну тематику в українських та іноземних ЗМІ.

професійна діяльність: адвокат; суддя постійно діючого Третейського суду при Українському Національному комітеті Міжнародної Торгової Палати.

наукова діяльність: доктор юридичних наук; доцент кафедри теорії держави та держави і права Київського міжнародного університету; автор понад 50 наукових праць, співавтор книг, удостоєна ряду міжнародних нагород.

На рахунок Криворучко Л.С. доводиться впровадження в систему Міністерства внутрішніх справ України «Концепції щодо зниження травматизму співробітників органів внутрішніх справ в Україні та підвищення рівня системи професійної підготовки співробітників органів внутрішніх справ в Україні».

У 2020 році опубліковано монографію "Адміністративно-правові засади запровадження міжнародних стандартів у сфері забезпечення захисту прав людини".

громадська діяльність: 

член Громадської Ради при Міністерстві Юстиції України;

керівник Комітету з питань захисту прав та свобод людини, міжнародного співробітництва та адаптації законодавства України до міжнародних стандартів Громадської Ради при Міністерстві Юстиції України;

заст. керівника Комісії з питань захисту інтересів сім’ї і сприяння реформуванню законодавства щодо Кримінальної (Ювенальної) юстиції в Україні Громадської Ради при Міністерстві Юстиції України;

член Громадської Ради при Міністерстві Доходів та Зборів в Україні;

член Громадської Ради при Державній інспекції України по захисту прав споживачів;

керівник Комітету з питань запобігання та протидії корупції  захисту прав споживачів Громадської Ради при Державній інспекції України по захисту прав споживачів;  

експертна діяльність (виборче право): експерт-консультування з правових питань, організаційне проектування і планування кампаній, побудова польових систем і систем захисту результатів голосування.

співробітництво (незалежне): депутатський корпус; судівсько-прокурорський корпус; правозахисний жіночий рух в Україні «Жіночий політичний клуб» (співавтор); чисельний ряд громадських платформ захисту, тощо.

публікації: автор понад 50 наукових праць, монографії, співавтор книг.

Яндекс.Метрика