ДАІ: Як правильно долучити запис з відеореєстратора до протоколу

Відеозапис з реєстратора може бути єдиним доказом потерпілого в суді, але важливо відразу долучити цю інформацію до протоколу.

Необхідно повідомити інспектора про наявність відеозапису і простежити про внесення до протоколу факту її наявності та виїмки на місці події.

Потрібно вказати дату і час відеозапису (добре, якщо ця функція працює і в відеореєстраторові), тип і модель реєстратора, його заводський номер, відомості про носії (флеш-карті або компакт-диску, особливі прикмети карти), місце установки реєстратора в автомобілі і орієнтацію камери.

У випадку, якщо співробітник ДАІ не хоче возитися з внесенням цих даних у протокол, необхідно вписати їх самостійно в графу «Пояснення». Водієві слід вказати, що інспектор відмовився зробити такий запис.

Рекомендуємо зробити ще й «контрольну копію» знятого матеріалу на вбудовану пам'ять реєстратора, вона може стати в нагоді при «випадковій втраті» флеш-карти.

Крім того, суд може направити відеозапис на незалежну технічну експертизу, тоді «контрольна копія» теж може виявитися корисною. А от рішення про використання відеозапису в суді, залишається за власником відеореєстратора.

Яндекс.Метрика