Переваги участі у Вашій справі кваліфікованого адвоката

На відміну від юриста, адвокат має значно більше повноважень щодо збору необхідних доказів у будь-якій категорії справ. Повноваження адвоката встановлені Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а право на професійний захист гарантоване людині Конституцією України та нормами міжнародного права.

Користуючись особливим процесуальним і правовим статусом, широкими повноваженнями, необхідним досвідом і знаннями, адвокат здатний найбільш ефективно захистити права і законні інтереси довірителя.

Професійна, кваліфікована юридична допомога адвоката, обумовлена наявністю вищої юридичної освіти і досвідом роботи, що дозволяє приймати правильні виважені рішення.

Адвокат зобов’язаний дотримуватися професійної таємниці, що дає клієнту гарантію того, що надана ним інформація буде конфіденційною.

Адвокат допомагає правильно оцінити ситуацію, що склалася, і прийняти виважене рішення, вибрати стратегію для захисту в суді, обґрунтувати правову позицію, підготувати і представити необхідні доказати, звернення і заяви.

Яндекс.Метрика