Консультації адвоката Криворучко Л.С.

Адвокат Криворучко Л.С. при наданні юридичних послуг ставить перед собою декілька простих цілей: прикласти максимум зусиль для Вашого успіху, відреагувати на відповідний запит у найкоротші строки, зберігати конфіденційність, а також віднестись до справи з усіє відповідальністю.

Професія адвоката схожа на професію лікаря - проблему, як і хворобу, легше вирішувати, поки вона не запущена. Тому телефонуйте прямо зараз за телефонами вказаними в розділі Контакти, не відкладайте на потім і ми зможемо Вам допомогти.

Консультація юридичного характеру - це правовий аналіз ситуації, роз'яснення клієнтові про можливі перспективи і юридичні наслідки, рекомендації клієнту про подальші можливі дії.

 Такі рекомендації адвоката можуть бути як очними (на особистій зустрічі з адвокатом), так і заочними - (по телефону, електронною поштою, Skype, Viber, Whats App, тощо), можуть бути як письмовими так і усними. Це залежить від складності поставленого запитання, від ситуації і бажання клієнта.

 Усна - це послуга, що представляє собою усну відповідь на питання клієнта, основана на нормах законодавства. При цьому враховується яка склалася практика правозастосування, в тому числі судова практика, професійний досвід юриста.

 Письмова - це розгорнута письмова відповідь на питання клієнта, яка складається у рамках одного юридичного факту (правового поняття, норми законодавства). Відповідь включає вираження професійної думки юриста, яка ґрунтується на законодавстві України.

 Для громадян, які бажають отримати юридичну консультацію он-лайн, є спеціальна форма зворотного зв'язку на нашому сайті, де, задавши запитання, Ви маєте можливість отримати відповідь професійного юриста в режимі он-лайн по електронній пошті або Skype, Viber, Whats App, тощо.

 Адвокат Києва Криворучко Л.С. разом зі своєю командою проводять консультації з різних галузей права: житлове, земельне, трудове, сімейне, страхове, цивільне, податкове, медичне та інші галузі.

 Так само ми надаємо таку послугу у м. Києві з питань, пов'язаних з веденням кримінальних, адміністративних і господарських справ. 

Дана послуга надається за попереднім записом по телефону.

При зустрічі бажано мати при собі всі документи, які мають відношення до Вашої проблеми.

Яндекс.Метрика