Правовий аудит, аналіз - підприємство:

Правовий аудит - це проведення комплексного правового аналізу господарської діяльності підприємства або окремих ділянок цієї діяльності. Правовий аудит може припускати аналіз конкретних документів або угод.

 Результатом правового аудиту є висновок спеціаліста, в якому відображається ступінь ризику укладення тієї чи іншої угоди, комплексу операцій або діяльності в цілому, зокрема, ризику, пов'язаного з:

  • Невиконанням договірних зобов'язань контрагентами
  • Застосуванням фінансових санкцій податковими та іншими контролюючими органами
  • Залученням посадових осіб підприємства до адміністративної або кримінальної відповідальності
  • Застосуванням штрафних санкцій з боку контрагентів.

Додатково у висновку, складеному за результатами правого аудиту, можуть міститися рекомендації щодо усунення тих чи інших порушень, обґрунтовані альтернативні шляхи досягнення компанією комерційної мети.

На підставі правового аудиту наші фахівці, за бажанням клієнта, зроблять заходи, спрямовані на усунення виявлених порушень, нейтралізацію ризиків або істотне зменшення їх ступеня.

Для укладання договору про надання послуг Вам не обов'язково приїжджати до нас в офіс: ми надішлемо вам документи для підписання на вашу електронну адресу , а ви також можете надіслати копії необхідних документів по електронній пошті і оплатити послуги , шляхом перерахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок у будь-якому банківському відділенні або за допомогою Інтернет -банкінгу.

Орієнтовані виключно на позитивний результат.

Яндекс.Метрика